Chcesz się u mnie zareklamować?

 

Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach współpracy na moim blogu. Mój bezpośredni adres e-mail to kontakt@italianablog.pl. Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Zajrzyj tutaj.

 

Data ostatniej aktualizacji: 28.09.2016 r.

 

Z

Jest to blog o pielęgnacji twarzy

A w zasadzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych blogów o pielęgnacji w Polsce.

u

Dla osób z problemami z trądzikiem

Zaglądają do mnie w dużej mierze osoby, które mają problemy z cerą i trądzikiem.

j

Nieprzerwanie od 2011 r.

Blog prowadzę już blisko 5 lat, od lipca 2011 r. Od tego czasu moje strony odwiedziło ponad milion osób.

T

To nie jest zwykły blog kosmetyczny

Staram się ułatwiać czytelnikom poszukiwanie wiedzy, tworząc np. kompendium walki z trądzikiem, ebooka o filtrach, czy na końcu autorski kurs pielęgnacji twarzy dla początkujących.

d

Ponad 50 tys. UU miesięcznie

Miesięcznie odwiedza mnie ponad 50 tysięcy osób, niezależnie od częstotliwości wpisów.

90% to kobiety

90% moich czytelniczek to kobiety, w wieku 18-44 lata, mieszkające głównie w dużych polskich miastach.

Aktualne statystyki Google Analytics

Korzystam ze zmodyfikowanego współczynnika odrzuceń. Jako odrzucenia traktowane są osoby, które spędziły na blogu mniej niż 10 sekund, czyli „wpadły i wypadły”.

fanów na facebooku

czytelniczek newslettera

śledzących na instagramie

Obserwatorów na bloglovin'

Możliwości współpracy

recenzje / testy

Najpopularniejsza forma reklamy, polegająca na tym, że po minimum 30-dniowym testowaniu produktu wystawiam na blogu opinię na temat jego użytkowania. Przed podjęciem decyzji o współpracy zawsze zapoznaję się ze składem produktu.

 

Konkursy

Możemy stworzyć konkus dla czytelników mojego bloga, w którym można wygrać ufundowane przez Ciebie nagrody. Udostępniam Ci możliwości zorganizowania konkursu i pomagam w wymyśleniu treści zadania konkursowego i jego zasad.

Formy niestandardowe

Oprócz standardowych form reklamy, mogę również występować na eventach, konferencjach, przeprowadzić warsztaty, a także stworzyć kurs lub publikację z użyciem produktów Twojej marki.

Zaufanie czytelników jest dla mnie najważniejsze

Witaj Justyno,

Mimo, że Twojego bloga czytam już od dawna, to dopiero teraz zdecydowałam się do Ciebie napisać.

Na początku chciałabym bardzo podziękować Ci za to co robisz, Twój blog jest skarbnicą wiedzy, a jego lektura to sama przyjemność. Cieszę się, że nie ma tu opinii typu: “kup to, ja używam od dwóch dni i szczerze polecam”. Wszystko dokładnie opisujesz, dzięki czemu, łatwiej jest ocenić jak dany kosmetyk mógłby sprawdzić się u mnie. Widać, że lubisz to co robisz i mimo, że Cię nie znam (chociaż bardzo chciałabym Cię poznać) to wiem, że jesteś bardzo sympatyczną, sumienną i mądrą osobą. Gratuluję Ci serdeczniego tego co osiągnęłaś w kontekście walki z trądzikiem i  rozwoju bloga.

czytelniczka bloga

Italiana blog to idealne miejsce w sieci, aby dotrzeć z komunikatem do kobiet w wieku od 18 do 44 lat (ponad połowa ma 25-44 lata), wykształconych, mieszkających w dużych miastach i zainteresowanych wysoką jakością produktów.

Ze względu na tematykę bloga, szczególnie korzystne mogą się okazać kampanie wartościowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i włosów, a także te dotyczące zdrowego stylu życia i walki z trądzikiem.

Czytelnicy ufają mojej opinii, a ja nie chcę tego zaufania zawieść, dlatego zgadzam się jedynie na te formy współpracy, które z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim odbiorcom.

Dodatkowe informacje

 

R

Współpraca jest płatna i jawna

Każda forma współpracy jest płatna i jasno oznaczona. Nie współpracuję barterowo i nie przyjmuję każdej propozycji, jaka do mnie wpadnie.

R

Wystawiam faktury VAT

Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT, dzięki czemu współpracę możemy nawiązać szybko i bezboleśnie.

R

W cenie optymalizacja SEO

W cenie wpisu otrzymujesz również optymalizację wpisu pod względem wybranych przez Ciebie słów kluczowych.

Chcesz współpracować?

 

Napisz do mnie, odpiszę jak najszybciej z dodatkowymi informacjami i wyceną.