Justyna Stańska, Italiana

Wygrałam walkę z trądzikiem, Ty też możesz!

Jak to wszystko się zaczęło?

Może powyższe zdjęcia nie są zbyt atrakcyjne, ale niestety tak właśnie wyglądałam jeszcze kilka lat temu.

W 2011 roku zaczęłam mieć problemy z cerą. Od wtedy zaczęłam spisywać na blogu swoje zmagania i wypróbowane przeze mnie sposoby na poprawę wyglądu. Niestety, przez większość czasu nie widziałam żadnych rezultatów… nie tylko nie wyglądałam ładnie, ale było dla mnie też bardzo uciążliwe psychicznie. Byłam bliska załamania i w internecie szukałam prawdziwych przykładów pokazujących, że z takiego trądziku jak mój da się wyjść, ale nie było ich lub było ich bardzo mało. Dlatego postanowiłam, że jeśli kiedykolwiek uda mi się wygrać z trądzikiem, sama będę takim przykładem 🙂

Opisałam swoją historię walki na blogu, abyś zrozumiała, że Ty także możesz zadbać o swoją cerę! Co więcej, możesz to zrobić szybciej niż ja, ponieważ gromadzę tutaj materiały, które pozwolą Ci skuteczniej pozbyć się problemu – oparte ne moich doświadczeniach. To jak – zaczynamy?

PS. Jeśli zależy Ci na drodze na skróty i nie chce Ci się czytać wszystkich postów z 6 lat istnienia tego bloga, zachęcam do zapisania się na przyspieszone lekcje online.

“Moją misją jest pokazanie, że dbanie o cerę nie wymaga wielu pieniędzy i wyrzeczeń i nie musi być skomplikowane. Każda z nas znajdzie na to czas i każda z nas może przynajmniej odrobinę poprawić wygląd swojej cery!”.

Czy tylko tyle można o mnie powiedzieć? Nie tylko! Oprócz tego jestem oczywiście szczęśliwą żoną, (prawie) matką, posiadam psa o wdzięcznej ksywce #KarmelTheDog, a dzięki prowadzeniu tego bloga i pracy zawodowej, znam się też na strategii marketingowej, budowaniu listy mailingowej, tworzeniu kursów online i własnych produktów. Jeśli chcesz, sprawdź mojego bloga o e-mail marketingu TUTAJ.

Justyna Stańska

Justyna Stańska

Italiana

Marketingowiec z zawodu i z wyboru, ze specjalizacją głównie w e-mail marketingu, ale nie tylko. Strategie marketingowe, zarządzanie projektami, i również… piwo rzemieślnicze 🙂 to ostatnio główne obszary moich zainteresowań.

Szybki kontakt ze mną:

Zgoda na przetwarzanie danych

O tym blogu

Na tym blogu opisuję swoje doświadczenia. Pamiętaj, żeby nie kopiować wskazówek jeden do jednego – każda z nas ma inną cerę i to, co sprawdziło się u mnie, niekoniecznie sprawdzi się u Ciebie!

Jeśli nie czujesz się na siłach sama analizować i ustalać swojej pielęgnacji, a po przeczytaniu kilku postów na tym blogu gubisz się, zawsze mogę Ci pomóc ustalić indywidualny plan pielęgnacji SPECJALNIE dostosowany do Twoich właśnie potrzeb.

Zamów

Udzieliłam już takich konsultacji kilkudziesięciu osobom. Sprawdź, co mówią:

“Cześć Justyna 🙂

Serdecznie dziękuję Ci za plan i przesłane porady. Stosuję od 2 tygodni i jest super 🙂 Cera ładnie nawilżona, nie piecze, nie swędzi, nie jest podrażniona, nie czerwieni się. Nowe wypryski czy zaskórniki nie powstają 🙂 Dziękuję Ci bardzo, życie i cera uratowana!!!”.