Sklepik, czyli szybka wiedza

na temat pielęgnacji twarzy!

 

 

Ebook - podstawy świadomej pielęgnacji

 

Idealne rozwiązanie dla początkujących. 70 stron ebooka + 2 filmy instruktażowe oraz przykładowe plany pielęgnacji GRATIS!

 

Sprawdź szczegóły

Pigułka wiedzy - retinoidy

 

Interesuje Cię walka z trądzikiem za pomocą retinoidów? Pigułka wiedzy to idealny zestaw startowy: godzinny film, streszczenie w formie pdf, a także prezentacja

 

Sprawdź szczegóły

Pigułka wiedzy - kwasy w kosmetyce

 

Interesuje Cię walka z trądzikiem za pomocą kwasów? Sprawdź, od czego zacząć! Jedyne 49 zł za zestaw: film, streszczenie pdf, prezentacja. Sprawdź

 

Sprawdź szczegóły

To nie to, czego szukasz?

 

Dzięki prywatnym konsultacjom wyjaśnię Twoje wątpliwości odnośnie pielęgnacji cery i pomogę Ci ustalić plan pielęgnacji na 3 miesiące!

Zamów Ładowanie

 

Sprawdź szczegóły

Witaj Justyna!

Dawno się nie odzywałam, a mija już właśnie 8 tydzień odkąd stosuję, dobrany przez Ciebie, plan pielęgnacji. Po takim czasie mogę wreszcie zauważyć efekty i dojść do pewnych wniosków.
Jako że jest lato wybrałam najdelikatniejszy plan pielęgnacyjny, więc na rezultaty musiałam trochę poczekać, ale najważniejsze, że widać poprawę. Jest lepiej, skóra się uspokoiła, nie ma żadnych podrażnień, kwasy również działają na mnie dobrze - brak pieczenia skóry, ściągnięcia, itp. Oczywiście od czasu do czasu wychodzą mi niespodzianki, ale nie w takich ilościach jak kiedyś.
Rutyna, brak szaleństw i eksperymentów kosmetycznych uspokoiły moją cerę 😉

czytelniczka