Nazywam się Justyna Stańska (kiedyś Włoch) i niestety bliżej mi już do trzydziestki niż dwudziestki (na szczęście niedużo bliżej, ufff). Na co dzień pracuję w marketingu jako specjalista ds. komunikacji e-mail, pochłaniam książki bez opamiętania, jestem fanką piw rzemieślniczych i nie umiem gotować, a od blisko 5 lat jestem też autorką „Italiana blog”, na którym piszę o świadomej pielęgnacji twarzy.

Co potrafię?

W toku prowadzenia bloga i w trakcie swojej drogi zawodowej, nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy. Dodatkowo prowadzę działalność i wystawiam faktury VAT, więc jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz ze mną współpracować (nie tylko na polu tematyki tego bloga), to zapraszam do kontaktu. 

  • WordPress 80%
  • Internet Marketing 95%
  • Copywriting 75%
  • Social media 65%
  • E-mail marketing 90%
Justyna Stańska

Justyna Stańska

Italiana

. W wolnych chwilach ogarnia marketingi i pije .

Kilka informacji o blogu

Prowadzę ten blog od blisko 5 lat

Na początku prowadziłam go, chcąc się podzielić z szerszym gronem swoimi postępami w walce o idealną cerę (miałam trądzik) i nowo odkrytą fascynacją składami kosmetyków i biochemią, z naciskiem na własnoręczne tworzenie kosmetyków. Przez problemy z cerą zaczęłam się szerzej interesować i kombinować, co by tu nałożyć na twarz, żeby się wyleczyć, i do dziś się już zdążyłam nieźle na tym poznać.

Dla kogo i po co piszę?

Piszę głównie o babskich sprawach, z babskiego punktu widzenia i dla kobiet podobnych do mnie – świadomych konsumentek, dla których liczy się przede wszystkim wysoka jakość oraz skuteczność produktów, ciągle dążących do idealnej cery, włosów i sylwetki, a także do czerpania z życia pełnymi garściami.

Mój blog to moje opinie!

Pamiętajcie, że mój blog to moje osobiste wrażenia. Wasze opinie na te same tematy mogą być zupełnie inne. Wszelkie porady zawarte na blogu mają charakter ogólnych wskazówek wynikających z mojego doświadczenia, nie są jedynymi słusznymi rozwiązaniami i mogą nie być odpowiednie dla każdego. Nie biorę odpowiedzialności za skorzystanie z tych sugestii. Zawsze weź pod uwagę swoją indywidualną sytuację; jesteś jedyną osobą, która wie, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Kopiowanie zabronione

Treści i zdjęcia zamieszczone na tym blogu, o ile nie zaznaczono inaczej, należą do mnie. W myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994r „o prawie autorskim i prawach pokrewnych”, kopiowanie, rozpowszechnianie bądź korzystanie z tych materiałów dla osiągnięcia własnych korzyści, bez mojej wiedzy i zgody, jest ZABRONIONE.