Indywidualne konsultacje!

W związku ze startem platformy wygraj z trądzikiem, w której również będę prowadzić indywidualne wsparcie dla uczestniczek, do 31.05 zakup konsultacji będzie niemożliwy – możesz sprawdzić powyższą opcję, znajdują się tam m. in. przykładowe plany pielęgnacji dla różnych typów cer za jedyne 29 PLN.

Wyprzedano

Oszczędzasz czas

Otrzymujesz gotowy plan pielęgnacji w ciągu 2 tygodni od zgłoszenia.

Zupełnie online

Aby skorzystać z konsultacji, wystarczy wypełnić ankietę online, a na konsultacje rozbudowane możemy umówić się na Skype lub przesłać zdjęcia mailem.

Elastyczna cena

Możesz wybrać szybkie konsultacje błyskawiczne, albo bardziej szczegółową pomoc.

Cennik konsultacji

Pamiętaj, że konsultacje ze mną powinny pełnić tylko rolę pomocniczą!

Wszelkie porady zawarte w konsultacjach będą miały charakter wskazówek wynikających z mojego doświadczenia, nie są jedynymi słusznymi rozwiązaniami i mogą nie być odpowiednie dla każdego. Zawsze warto brać pod uwagę swoją indywidualną sytuację – to Ty jesteś jedyną osobą, która wie co dla Ciebie najlepsze 🙂

Konsultacje błyskawiczne

70
 • indywidualna ankieta pielęgnacji
 • dostajesz plan pielęgnacji na 3 miesiące
 • brak konsultacji Skype
 • brak nielimitowanego wsparcia e-mail

Konsultacje rozbudowane

170
 • indywidualna ankieta
 • 3 wersje planu pielęgnacji na 3 miesiące
 • prywatne wsparcie e-mail
 • możliwość konsultacji Skype
 • możliwość przesłania zdjęć

Pomogłam już wielu osobom.

Sprawdź, co mówią inni 🙂

Bardzo pomogłaś mi ułożyć moją pielęgnację. Nawet nie wiesz jak bardzo Twoje rady okazały się pomocne! Teraz w końcu z przyjemnością mogę oglądać moją buzię w lustrze. Nie jest jeszcze idealna, ale w porównaniu do tego co było w maju/czerwcu to jest naprawdę duuużo lepiej!

Asia

Cześć, 

Przesyłam feedback po 4 miesiącach stosowania zaproponowanej przez Ciebie kuracji. Powiem jedno – nie wiem jak sprawiasz, że pomagasz lepiej niż dermatolog przez 6 lat, ale robisz to. Jestem zachwycona 🙂 
Efekty są takie, że przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Zauważyłam je już jakoś po 1-2 tygodniach kuracji, serio. Jakby moja cała skóra została odblokowana, a zaczęło się od czoła, z czoła zeszło mi wszystko chyba co mogło. Trądzik jest dużo dużo mniejszy, są takie dni w miesiącu, nawet kilka dni z rzędu, że nawet nie używam korektora, bo nie mam na co 🙂 Czasami coś wychodzi, ale jest to zazwyczaj max 2-4 ropne pryszcze na twarzy, szybko się goją.
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za pomoc – serio robisz cuda. Przekonałaś nawet mojego faceta, medyka, który wierzy tylko w farmakologię i medycynę, a nie w blogerów 🙂 
Natalia

Cześć,

chciałaby Ci tylko z całego serca bardzo podziękować ! Stosuję od sierpnia plan pielęgnacji,który mi przygotowałaś i moja cera jest całkowicie inna ! Do ideału brakuje bardzo mało, co najważniejsze nie pojawiają się nowe niespodzianki więc łatwiej walczyć z przebarwieniami. Jeszcze raz bardzo dziękuje i życzę wszystkiego dobrego 🙂
Gosia

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiegają konsultacje?

W opcji błyskawicznej konsultacje przebiegają następująco:

 1. Zamawiasz konsultacje i realizujesz płatność
 2. Automatycznie po zakupie dostajesz link do wypełnienia ankiety, w której zbiorę informację na temat Twojej dotychczasowej historii pielęgnacji, Twoich problemów z cerą / celu pielęgnacji, a także kwoty, jaką możesz wydać na nowe produkty w pielęgnacji.
 3. W ciągu 2 tygodni po wypełnieniu ankiety dostajesz indywidualny plan pielęgnacji na 3 miesiące, z rozpiską, co kiedy i jak stosować.

 

W opcji rozbudowanej konsultacje przebiegają następująco

 1. Zamawiasz konsultacje i realizujesz płatność
 2. Automatycznie po zakupie dostajesz link do wypełnienia ankiety, w której zbiorę informację na temat Twojej dotychczasowej historii pielęgnacji, Twoich problemów z cerą / celu pielęgnacji, a także kwoty, jaką możesz wydać na nowe produkty w pielęgnacji.
 3. W międzyczasie umawiamy się na przesłanie zdjęć Twojej twarzy albo konsultacje Skype.
 4. W trakcie konsultacji przedstawiam Ci Twój plan pielęgnacji, rozmawiamy na temat różnych opcji pielęgnacji i wybieramy najodpowiedniejszą dla Ciebie.
 5. Po konsultacjach Skype dostajesz 3 wersje planu pielęgnacji do wyboru. Sama decydujesz, z jakiej wersji skorzystasz.
Jak przebiega płatność?

Płatności za konsultacje obsługuje transferuj.pl, listę obsługiwanych banków znajdziecie tutaj. Oprócz tego jest możliwość zapłaty za pomocą paypal.pl.

Operator płatności przy składaniu zamówienia wymaga danych bilingowych (danych z karty kredytowej), czyli po prostu Waszego fizycznego adresu (ulica, miejscowość, kod pocztowy).

Po płatności automatycznie uzyskujesz dostęp do ankiety (zgłoszenia) do konsultacji, natomiast pamiętaj, że nad Twoim planem pielęgnacji pracuję indywidualnie 🙂 Otrzymasz go więc dopiero po 2 tygodniach od wysłania zgłoszenia w ankiecie (nie od daty zakupu!).

Jak długo trwa moja pomoc?

Cena konsultacji obejmuje jednorazową pomoc w ustaleniu planu pielęgnacji. Otrzymujesz moją pomoc na czas ustalania Twojego planu pielęgnacji – wtedy możesz zadawać pytania i jesteśmy w mailowym kontakcie (lub w przypadku konsultacji rozbudowanych – jeśli wolisz, w kontakcie Skype). Po ustaleniu Twojego planu pielęgnacji, moja pomoc się kończy – nie jest ona dożywotnia!

 

Przydadzą Ci się takie konsultacje?

Jeśli jesteś zdecydowana, zamów swoje indywidualne konsultacje:

Wyprzedano